Medlemskontingent for 2022

Kære medlemmer, aktivister og andre interesserede.

Så er det ved at være tid til at betale medlemskontingent i Ollerup Forsamlingshus / Olferts.

Du kan se betalingsinstruktionerne nedenfor.

Som medlem kan man jo være med til at bestemme, hvad der skal ske med/i vores forsamlingshus. Man kan på generalforsamlingen være med til at vælge den kommende bestyrelse, og man kan endda selv stille op til bestyrelsen, hvis man vil helt ind i forsamlingshusets maskinrum.

Du kan også bare være medlem og/eller Aktivist uden at engagere dig yderligere. Der er frit slag ?

Hvis du ikke tidligere har været medlem men gerne vil være det, så send en mail til peterbusch@sydfynsmail.dk eller en SMS til 2380 1703 og oplys navn, adresse, e-mailadresse og mobiltelefonnummer. Du kan samtidig benytte betalingsinstruktionen nedenfor.

Kontingent OFA

Klik her for online betalingslink.